Profesionální aplikace

Díky našim technologickým inovacím z posledních let dokážeme zajistit výrobu tiskových desek a podkladů v kvalitě, která do nedávna nebyla u flexotisku možná. Pomocí technologie „Full HD Flexo“ lze zpracovat tiskový štoček a umožnit finální tisk obalů v takřka fotografické kvalitě. Detailní a precizní reprodukce grafických podkladů na plastové obaly poskytuje našim klientům zajímavější a kreativnější možnosti komunikace v dynamickém a konkurenčním prostředí jejich podnikání.

apl
apl2

Široké možnosti pro vaše obaly

Obal prodává. Toto tvrzení je a bude stále platné. Pro zaujetí zákazníka je v dnešní době nezbytné vyvinout maximální úsilí a kreativitu. V této snaze vycházíme vstříc našim klientům díky vyspělým technologiím přípravy tiskových dat, komponent a produktů. Realistické a lákavé obaly nyní nabízí výhodu všem, kteří široké možnosti „Full HD Flexo“ technologie dokáží využít. Pokud chcete i Vy ze svých obalů dostat maximum, tým profesionálů z DAVEXU zde pro Vás.

Etikety bez omezení

S možnostmi vysokého rozlišení a přesné barevné reprodukce flexotisku padla i donedávna platná omezení pro výrobu etiket. Nyní se otvírá široké pole možností pro redesign a nabízí se i nový pohled na funkci etiket. Marketing má tak v ruce zajímavější možnosti práce s informacemi na produktech.

apl3