Profesionální aplikace

Díky našim technologickým inovacím a především instalaci technologie ESKO CRYSTAL dokážeme zajistit výrobu tiskových desek a podkladů v kvalitě, která nebyla ještě nedávno u flexotisku možná. Detailní a precizní reprodukce grafických podkladů na potiskovaný materiál poskytuje našim klientům zajímavější a kreativnější možnosti komunikace v dynamickém a konkurenčním prostředí jejich podnikání.

apl
apl2

Široké možnosti pro vaše obaly

Obal prodává – toto tvrzení je a bude stále platné. V dnešní době je nezbytné vyvinout maximální úsilí i kreativitu pro získání každého nového zákazníka. V této snaze vycházíme vstříc našim klientům díky vyspělým technologiím přípravy tiskových dat, komponentů a produktů. Realistické a lákavé obaly nabízí výhodu všem, kteří dokáží široké možnosti technologie ESKO CRYSTAL využít. Pokud chcete i Vy ze svých obalů dostat maximum, tým profesionálů z DAVEXU je zde pro Vás.

Etikety bez omezení

S možnostmi vysokého rozlišení a přesné barevné reprodukce flexotisku padla i donedávna platná omezení pro výrobu etiket. Nyní se otevírá široké pole možností pro redesign a nabízí se i nový pohled na funkci etiket. Marketing má tak v ruce zajímavější možnosti práce s informacemi o produktech.

apl3