DAVEX - CZ

Společnost DAVEX – CZ spol. s r.o. vznikla ve Zlíně v roce 1997 a od svého počátku se zabývá výrobou fotopolymerních štočků, které slouží k potisku obalových materiálů prostřednictvím flexotisku. NYNÍ nově s technologií ESKO CRYSTAL.

Hodnoty naší společnosti jsou založeny na poskytování profesionálních produktů a služeb v maximální kvalitě s cílem nabídnout svým klientům to nejlepší na trhu. Pro výrobu využíváme nejmodernější software, špičkové technologie a pečlivě vyškolený tým profesionálů.

Poskytujeme rovněž odborné poradenství v oblasti potisku obalů. V případě zájmu můžeme zajistit i kompletní servis od grafického designu až po samotnou výrobu finálních obalů na všechny druhy potravin.

 

aboutbox

Historie a milníky společnosti

1993
Založena organizační složka DAVEX se zahraniční účastí.

1997
Založení společnosti DAVEX – CZ, spol. s r. o. se zaměřením na výrobu fotopolymerních štočků a zřízení grafického studia. Firma začínala se čtyřmi zaměstnanci a sídlem v Napajedlích.

2005

V roce 2005 jsme se přestěhovali z Napajedel do nových prostor ve Zlíně. Zde jsme zakoupili nový laserový CTP stroj HELL a byli jsme tak jedinou firmou v České republice, která disponovala technologií na výrobu fotopolymerních štočků s vakuovým i magnetickým válcem.

2014

Rok 2014 pro nás znamenal investice do technologických inovací. Stroj CDI SPARK INLINE UV FULL HD Flexo otevřel široké pole možností, jak poskytnout nejvyšší kvalitu tiskové přípravy pro naše zákazníky. Inovací prošlo také grafické studio s instalacemi nového grafického software, RIPu a certifikovaného nátiskového zařízení.

2018

V roce 2018 byl zakoupen řezací ploter značky KONGSBERG. Zákazníkům jsme nyní mohli nabídnout zcela přesně zaříznuté fotopolymerní štočky, které lze ihned použít v tiskovém stroji bez jakéhokoliv dalšího zásahu.

2021

Rok 2021 byl pro naši firmu revoluční. Byla zcela inovována výrobní linka zakoupením nové technologie ESKO CRYSTAL a vymývací jednotky VIANORD. Investice do nejmodernějších techologií rapidně zvýšila kvalitu našich výrobků a přinesla mnohem vyšší konkurenceschopnost na celosvětovém trhu.

 

history