DAVEX - CZ

Společnost DAVEX-CZ spol. s r.o. vznikla ve Zlíně v roce 1997 a od svého počátku se zabývá výrobou fotopolymerních štočků (tiskových matric), které slouží k velmi kvalitnímu potisku obalových materiálů prostřednictvím metody flexotisku a nově i flexotisku ve vysokém rozlišení, tzv. „Full HD Flexo“.

Hodnoty naší společnosti jsou založeny na poskytování profesionálních produktů a služeb v maximální kvalitě s cílem nabídnout svým klientům to nejlepší na trhu. Pro výrobu využíváme nejmodernější software, špičkové technologie a pečlivě vyškolený tým profesionálů.

Poskytujeme rovněž odborné poradenství v oblasti potisku obalů. V případě zájmu můžeme zabezpečit i kompletní servis od grafického designu až po samotnou výrobu finálních obalů na všechny druhy potravin.

 

aboutbox

Historie a milníky společnosti

1993
Organizační složka se zahraniční účastí

1997
Založení společnosti DAVEX – CZ, spol. s r. o. se zaměřením na výrobu fotopolymerních štočků (tiskových matric) a zřízení grafického studia. Firma začínala se čtuřmi zaměstnanci a sídlem ve Napajedlích.

2005

V roce 2005 jsme se  firma přemístila do Zlína. Zde jsme zakoupili nový laserový CTP stroj HELL a byli jsme tak jedinou firmou v České republice, která disponovala technologií na výrobu FTL štočků s vakuovým i magnetickým válcem.

2014

Rok 2014 pro nás znamenal investice do technologických inovací. Stroj CDI SPARK INLINE UV FULL HD Flexo“ otevřel široké pole možností, jak poskytnout nejvyšší kvalitu tiskové přípravy pro naše zákazníky. Inovací prošlo také grafické studio s instalacemi nového grafického SW, RIP-u a cerifikovaného nátiskového zařízení  Flexotisk se tak opět dorovnáná s konkurenčními technologiemi.

history